Ten blog korzysta z plików cookies na zasadach określonych tutaj
Zamknij
12.08.2016
SKP

Blogowi stuknęła setka! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Blogowi stuknęła setka! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Chociaż to środek lata i sezon urlopów, my jesteśmy bardzo zapracowani. Chcemy jednak zatrzymać się na moment, żeby podziękować wszystkim tym, którzy nam kibicują i są z nami.

Czy mieliście już okazję zapoznać się z naszym najnowszym wpisem pt. „Fryzura idealna? Komisja Etyki Reklamy mówi „stop” obiecywaniu cudów”? Jest dla nas wyjątkowy. I chociaż zwykle chodzi nie o ilość, a o jakość, tym razem, wyjątkowo, rozchodzi się właśnie o liczby, a dokładnie o konkretny numer. Okazuje się bowiem, że naszemu Blogowi IP pękła setka. I to z solidnym naddatkiem, bo wpis Justyny Milewskiej jest naszym 110tym tekstem opublikowanym na stronie.

Wydaje się, że dopiero co postawiliśmy kropkę po pierwszym, inauguracyjnym artykułem na Blogu. Tymczasem, od tego wydarzenia minęło już półtora roku. Od tego czasu regularnie, średnio co tydzień, dzielimy się z Wami – naszymi klientami, partnerami i sympatykami – naszym doświadczeniem, wiedzą i spostrzeżeniami, dotyczącymi szeroko pojętej sfery własności intelektualnej (IP). Napisaliśmy wiele ciekawych artykułów i zgłębiliśmy sporo istotnych kwestii m.in. z zakresu danych osobowych, B+R, E-commerce, Film i TV, IT i GRY, Moda, Muzyka, PR, czy Reklama,, prześwietliliśmy i omówiliśmy najciekawsze wyroki sądów i najbardziej zaskakujące sprawy.

Informujemy Was o przełomowych orzeczeniach, zmianach w prawie i ich konsekwencjach, jak chociażby Brexit, dajemy praktyczne porady, np. jak odwoływać się od rozstrzygnięć PISF. Czasem też piszemy o sprawach, wydawałoby się, niecodziennych, jak np. o związkach środkowo amerykańskiego dyktatora z wirtualny mieczem. I nie zamierzamy przestać!

Jeszcze niedawno raczkowaliśmy, dziś mocno stoimy na nogach. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie Wy, Drodzy Czytelnicy. Dziękujemy, że jesteście z nami, że regularnie odwiedzacie naszą stronę, że obserwujecie nas na Facebooku i LinkedIn. Nie ma lepszego podziękowania za wysiłek włożony w tworzenie Bloga, niż wierne grono odbiorców.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas – za ostatnie półtora roku i za 110 artykułów, za wszystkie ciepłe słowa i pozytywne komentarze. Obiecujemy nie rozczarować Was i stawać się dla Was jeszcze lepsi. Zostańcie z nami.

Redaktor naczelny,

Maciej Kubiak

#SKP

Chcesz być informowany o najnowszych wpisach na blogu?

  • - Podaj adres e-mail i otrzymuj informację o nowym wpisach na blogu SKP/IPblog prosto na Twoją skrzynkę
  • - Nie będziemy wysłać Ci spamu

Administratorem Twoich danych osobowych jest SKP Ślusarek Kubiak Pieczyk sp.k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ks. Skorupki 5, 00-546 Warszawa.

Szanujemy Twoją prywatność dlatego przekazane nam dane nie będą przetwarzane i udostępniane poza SKP w innych celach niż ujęte w Regulaminie Serwisu. Szczegółowe postanowienia dotyczące naszego IP Bloga, w tym katalog Twoich uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.