Ten blog korzysta z plików cookies na zasadach określonych tutaj
Zamknij
28.10.2016
SKP

Wszystkie nieprzespane noce – zapraszamy do kin

Znów mamy przyjemność zaprosić do kin. Tym razem na projekt Michała Marczaka, „Wszystkie nieprzespane noce”, który – co mówimy nie bez dumy – mieliśmy okazję wspierać.

 

Film „Wszystkie nieprzespane noce” opowiada o pokoleniu 20-latków, urodzonych po roku 1989. I chociaż jest opowieścią fabularną, to o silnych korzeniach dokumentalnych.

Akcja zaczyna się, gdy Krzysiek, kończy pięcioletni związek ze swoją pierwszą w życiu dziewczyną, przeprowadza się do przyjaciela Michała i razem z nim rzuca się w wir nocnych imprez, festiwali muzycznych i „domówek”.

Beztroski świat nocnych wędrówek i męskich rozmów o życiu o 03.00 nad ranem z warszawskimi plenerami w tle komplikuje pojawienie się byłej dziewczyny Michała.

premiera wszystkie nieprzespane (2)

I chociaż filmów o młodym pokoleniu było w ostatnich latach sporo, to projekt Michała Marczaka jest wyjątkowy. Wyróżnia go przede wszystkim autentyczność – powstawał długo, był montowany na bieżąco i czasem nawet sami twórcy nie wiedzieli czym skończy się dzień zdjęciowy.  Obraz został też doceniony m.in. na festiwalu Sundance.

Mieliśmy przyjemność pomagać prawnie tandemowi: Michał Marczak (reżyseria) i Marta Golba (producent) oraz świętować w Kinotece razem z ekipą polską premierę filmu.

Cieszymy się, że po niedawnych: „Pitbullu”, „Obcym niebie”, „Ziarnie prawdy” i „Na granicy”, znów mogliśmy wspierać wartościowy projekt rodzimej kinematografii.  Premiera już 4 listopada. Zapraszamy do kin!

 

Trailer filmu „Wszystkie nieprzespane noce” (reż. Michał Marczak)

https://www.youtube.com/watch?v=EBNHchiDPqc

wszystkie

 

 

 

 

#film #kino #produkcja filmowa

Chcesz być informowany o najnowszych wpisach na blogu?

  • - Podaj adres e-mail i otrzymuj informację o nowym wpisach na blogu SKP/IPblog prosto na Twoją skrzynkę
  • - Nie będziemy wysłać Ci spamu

Administratorem Twoich danych osobowych jest SKP Ślusarek Kubiak Pieczyk sp.k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ks. Skorupki 5, 00-546 Warszawa.

Szanujemy Twoją prywatność dlatego przekazane nam dane nie będą przetwarzane i udostępniane poza SKP w innych celach niż ujęte w Regulaminie Serwisu. Szczegółowe postanowienia dotyczące naszego IP Bloga, w tym katalog Twoich uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.