Ten blog korzysta z plików cookies na zasadach określonych tutaj
Zamknij
09.05.2016
SKP

BOVSKA – wyjątkowy projekt muzyczny ze wsparciem zespołu IP

Dotychczas na Blogu chwaliliśmy się przede wszystkim produkcjami filmowymi, które wspieraliśmy prawnie. Tym razem, mamy przyjemność przedstawić wyjątkowy projekt muzyczny – BOVSKA – który szturmem wbił się na polską scenę i który obsługujemy od strony prawnej.

Wyjątkowy debiut

Debiut Bovskiej robi wrażenie. Teledysk do jej pierwszego singla “Kaktus” miał niemal milion odsłon i został wykorzystany w czołówce nowego serialu TVN „Druga szansa”, a piosenka „The men with unknown soul” – w soundtracku do filmu „Planeta singli”. Obydwa utwory znalazły się w debiutanckim albumie Bovskiej „Kaktus”, którego nakład wyczerpał się niemal z chwilą premiery i nie schodził z listy Bestsellerów Empiku.

Kim jest Bovska?

Bovska – czyli Magda Grabowska-Wacławek – to artystka wielu talentów. Jest nie tylko wokalistką, ale również autorką słów, współautorką muzyki (wraz z Janem Smoczyńskim) i … graficzką, która zadbała o plastyczną stronę swojego debiutanckiego albumu. Już sama forma wydania „Kaktusa” zwraca uwagę swoją oryginalnością (różowe opakowanie z charakterystycznymi ilustracjami, koperta z piórami, plakat), zwłaszcza w czasach, gdy większość płyt zawiera jedynie prostą książeczkę z tytułami piosenek…

Muzyczny crowfunding

Warto również wspomnieć o crowfundingowej stronie tego projektu. Sukces „Kaktusa” i jego popularność w Internecie, skłoniły Bovską do wykorzystania popularnej platformy crowfundingowej, w celu zebrania funduszy na produkcję live video sesji do trzech piosenek z albumu. Zbiórkę MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

***

Trzymamy kciuki za powodzenie tej akcji i kolejne sukcesy Bovskiej na rynku muzycznym.

Cieszymy się, że możemy wspierać ten projekt od strony prawnej.

 

BOVSKA „Kaktus”

#kultura #muzyka

Chcesz być informowany o najnowszych wpisach na blogu?

  • - Podaj adres e-mail i otrzymuj informację o nowym wpisach na blogu SKP/IPblog prosto na Twoją skrzynkę
  • - Nie będziemy wysłać Ci spamu

Administratorem Twoich danych osobowych jest SKP Ślusarek Kubiak Pieczyk sp.k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ks. Skorupki 5, 00-546 Warszawa.

Szanujemy Twoją prywatność dlatego przekazane nam dane nie będą przetwarzane i udostępniane poza SKP w innych celach niż ujęte w Regulaminie Serwisu. Szczegółowe postanowienia dotyczące naszego IP Bloga, w tym katalog Twoich uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.