Ten blog korzysta z plików cookies na zasadach określonych tutaj
Zamknij
12.08.2022
SKP

Idzie nowe! IP blog od 1 lipca pod nowym adresem

Zgrany zespół autorów IP bloga wita się z Państwem z nowego miejsca w sieci!

Skąd ta zmiana? 1 lipca br. dział IP/TMT, działający dotąd w strukturach kancelarii LSW, rozpoczął działalność w ramach nowej firmy prawniczej – SKP Ślusarek Kubiak Pieczyk. Jak prawnicy pod nowym szyldem nadal doradzamy sektorowi kreatywnemu, mediom, spółkom technologicznym, life science oraz tworzącym innowacje w nauce i biznesie, ale poszerzamy zespół i grono naszych pracowników. To lato będzie dla nas naprawdę gorące. 😉

Pod nowym adresem – skpipblog.pl – znajdziecie Państwo dotychczasowe, znane, lubiane i doceniane treści, a już wkrótce także wiele nowych tekstów. Bo nadal będziemy dla Państwa pisać inspirujące artykuły na bieżące tematy z obszaru prawa własności intelektualnej, z zakresu technologii, mediów, telekomunikacji i wielu innych!

 

Zmiana Wydawcy IP Bloga oznacza, że zmienia się administrator Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach IP Bloga.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach IP Bloga jest obecnie SKP Ślusarek Kubiak Pieczyk spółka komandytowa, z siedzibą w Warszawie (00-546), ul. Księdza Ignacego Jana Skorupki 5, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000961110.

Zasady przetwarzania Państwa danych osobowych w ramach IP Bloga pozostają niezmienne. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

 

Zapraszamy do regularnego zaglądania i czytania naszych artykułów oraz zapisania się na newsletter. Obiecujemy solidną dawkę wiedzy, zaserwowanej w lekki i smaczny sposób!

Chcesz być informowany o najnowszych wpisach na blogu?

  • - Podaj adres e-mail i otrzymuj informację o nowym wpisach na blogu SKP/IPblog prosto na Twoją skrzynkę
  • - Nie będziemy wysłać Ci spamu

Administratorem Twoich danych osobowych jest SKP Ślusarek Kubiak Pieczyk sp.k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ks. Skorupki 5, 00-546 Warszawa.

Szanujemy Twoją prywatność dlatego przekazane nam dane nie będą przetwarzane i udostępniane poza SKP w innych celach niż ujęte w Regulaminie Serwisu. Szczegółowe postanowienia dotyczące naszego IP Bloga, w tym katalog Twoich uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.