Ten blog korzysta z plików cookies na zasadach określonych tutaj
Zamknij
14.12.2015
SKP

Konferencja Pulsu Biznesu pt. Prawne regulacje Public Relations

Dział IP zaprasza na konferencję organizowaną wspólnie z Pulsem Biznesu na temat prawnych regulacji w działaniach PR.

16 grudnia 2015 odbędzie się druga konferencja z cyklu Prawne regulacje Public Relations, której organizatorem jest Puls Biznesu, a partnerem merytorycznym nasza firma.  Prelegentami będą w tym roku:  Milena Bogdanowicz, Katarzyna Ciepiela, Maciej Kubiak oraz Maciej Ślusarek.  Podczas spotkania nasi prawnicy poruszą tematy związane z  prawnymi aspektami  komunikacji  biznesu z dziennikarzami,  podpowiedzą  jak tworzyć materiały sponsorowane oraz bezpiecznie lokować produkty w telewizji, radiu i prasie.

Przyjrzymy się prawu prasowemu w kontekście biznesowych publikacji w Internecie,  odpowiadając na pytanie, w jakich ramach prawnych poruszać się wykorzystując media społecznościowe w służbie biznesu. Opowiemy również o granicach wolności słowa i prawa do krytyki w kontekście ochrony renomy firm i instytucji.

Konferencję zakończy wykład, podczas którego przedstawimy strategie postępowania w kryzysach medialnych oraz omówimy najczęstsze błędy popełniane przez mamagement w takich sytuacjach.

gthyt

Szczegóły programowe dotyczące konferencji oraz agendę znajdą Państwo w linku poniżej:

Prawne regulacje Public Relations

#internet #marka #media społecznościowe #wizerunek

Chcesz być informowany o najnowszych wpisach na blogu?

  • - Podaj adres e-mail i otrzymuj informację o nowym wpisach na blogu SKP/IPblog prosto na Twoją skrzynkę
  • - Nie będziemy wysłać Ci spamu

Administratorem Twoich danych osobowych jest SKP Ślusarek Kubiak Pieczyk sp.k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ks. Skorupki 5, 00-546 Warszawa.

Szanujemy Twoją prywatność dlatego przekazane nam dane nie będą przetwarzane i udostępniane poza SKP w innych celach niż ujęte w Regulaminie Serwisu. Szczegółowe postanowienia dotyczące naszego IP Bloga, w tym katalog Twoich uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.