Ten blog korzysta z plików cookies na zasadach określonych tutaj
Zamknij
22.01.2016
SKP

“Pitbull. Nowe porządki” już w kinach (z udziałem zespołu IP)

“Musieliśmy czekać 10 lat, żeby powstał ten film. Czekaliśmy, aż zmieni się Policja” – takimi słowami zapowiedział wczorajszą, oficjalną premierę filmu “Pitbull. Nowe porządki”, jego producent Emil Stępień (Studio Ent One).

Bohaterem nowej odsłony Pitbulla jest policjant o pseudonimie Majami (w tej roli debiutujący Piotr Stramowski) z mokotowskiej komendy, który rozpracowując grupę gangsterów, podejmuję współpracę z bohaterami dawnego Pitbulla – Gebelsem (Andrzej Grabowski), Igorem (Paweł Królikowski) i Barszczykiem (Michał Kula). Oko w oko z tą ekipą staje Bogusław Linda, grający niejednoznaczną postać gangstera o pseudonimie “Babcia”…

“Pitbull. Nowe porządki” (niezmiennie w reżyserii Patryka Vegi), to opowieść o brutalnym świecie przestępczym , w którym niezłomność Policji przeplata się z korupcją i marazmem. Mamy tu gangsterskie rozgrywki o haracze, „obcinaczy palców”, walki pseudokiboli i… historię rodzącego się zła oraz fascynacji przemocą. A do tego, jak zawsze, cięte, sarkastyczne dialogi.

„Pitbull. Nowe porządki”, to mocny film,  który bez lukru pokazuje zarówno policyjną, jak i przestępczą rzeczywistość.

Trailer i więcej informacji dostępnych na FB profilu filmu:

https://www.facebook.com/events/1078069065560257/

Pitbull.-Nowe-porzadki-Plakat

Film można już oglądać w kinach. My zaś pochwalimy się, że nasz zespół prawa filmowego zapewniał obsługę prawną Studia Ent One – jednego z  producentów filmu, w tym w szczególności na etapie pozyskiwania praw do kontynuacji.

W projekt zaangażowany był Maciej Kubiak

Cieszymy się,  że mogliśmy brać udział w tym wyjątkowym projekcie i …

gorąco zapraszamy do kin!!!

#film #kino #produkcja filmowa

Chcesz być informowany o najnowszych wpisach na blogu?

  • - Podaj adres e-mail i otrzymuj informację o nowym wpisach na blogu SKP/IPblog prosto na Twoją skrzynkę
  • - Nie będziemy wysłać Ci spamu

Administratorem Twoich danych osobowych jest SKP Ślusarek Kubiak Pieczyk sp.k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ks. Skorupki 5, 00-546 Warszawa.

Szanujemy Twoją prywatność dlatego przekazane nam dane nie będą przetwarzane i udostępniane poza SKP w innych celach niż ujęte w Regulaminie Serwisu. Szczegółowe postanowienia dotyczące naszego IP Bloga, w tym katalog Twoich uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.