Ten blog korzysta z plików cookies na zasadach określonych tutaj
Zamknij
12.04.2017
SKP

Prawnicy ponownie wyróżnieni w rankingu Chambers

Jesteśmy dumni, że kolejny rok z rzędu zespół IP/TMT  i indywidualnie Maciej Kubiak oraz Maciej Ślusarek zostali wyróżnieni w rankingu Chambers Europe 2017 jako czołowi eksperci  w dziedzinie prawa własności intelektualnej (IP) oraz technologii i mediów  (TMT).

Chambers Global to renomowany przewodnik po rynkach usług prawnych ogłaszany co roku w formie klasyfikacji rankingowej. Analitycy Chambers na podstawie tysięcy wywiadów przeprowadzonych z prawnikami oraz klientami wyłaniają najlepszych w swoich specjalizacjach.

Zespół IP/TMT jest doceniany przez klientów za „pragmatyzm, komunikatywność  oraz nastawienie na praktyczne rozwiązywanie prawnych problemów”.

Autorzy rankingu w klasyfikacji indywidualnej uznali Macieja Ślusarka za „doskonałego negocjatora specjalizującego się w ochronie renomy , szczególnie przedstawicieli branży kreatywnej” oraz Macieja Kubiaka za „umiejętność przekazywania trudnych i skomplikowanych spraw w sposób jasny i zrozumiały”.

To już kolejne wyróżnienie przyznane przez Chambers dla naszego zespołu oraz dla tych dwóch uznanych na rynku ekspertów.

Przy tej okazji chcieliśmy serdecznie podziękować naszym klientom za zaufanie.

Pełny opis uzasadnienia przyznanych wyróżnień dostępny TUTAJ

Chcesz być informowany o najnowszych wpisach na blogu?

  • - Podaj adres e-mail i otrzymuj informację o nowym wpisach na blogu SKP/IPblog prosto na Twoją skrzynkę
  • - Nie będziemy wysłać Ci spamu

Administratorem Twoich danych osobowych jest SKP Ślusarek Kubiak Pieczyk sp.k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ks. Skorupki 5, 00-546 Warszawa.

Szanujemy Twoją prywatność dlatego przekazane nam dane nie będą przetwarzane i udostępniane poza SKP w innych celach niż ujęte w Regulaminie Serwisu. Szczegółowe postanowienia dotyczące naszego IP Bloga, w tym katalog Twoich uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.