Ten blog korzysta z plików cookies na zasadach określonych tutaj
Zamknij
04.02.2015
FILM, MEDIA & GRY

Premiera filmu “Ziarno prawdy” Borysa Lankosza – filmu Studia Rewers obsługiwanego prawnie przez zespół prawa filmowego

20 stycznia odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Borysa Lankosza pt “Ziarno prawdy”, który do kin trafił 30 stycznia. Film powstał na podstawie powieści Zygmunta Miłoszewskiego, który jest współautorem scenariusza. W filmie obok Roberta Więckiewicza w roli prokuratora Teodora Szackiego zobaczymy m.in. Magdalenę Walach, Jerzego Trelę i Magdalenę Hamkało. Ten trzymający w napięciu thriller w nastroju pełnym grozy przeplatanym ironicznym humorem z muzyką Abla Korzeniowskiego to z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji filmowych tego roku.

Ziarno prawdy - plakat

Trailer i więcej informacji dostępnych na FB profilu filmu:

https://www.facebook.com/video.php?v=1772748176282663&set=vb.1501903253367158&type=2&theater

Zdaniem Krzysztofa Vargi  z Dużego Formatu to polski film z “najlepszymi dialogami od lat (…)w tych dialogach genialne pojawiają się diagnozy, nie tylko co do samej sprawy kryminalnej, ale co do istoty polskości (…)”.

Nasz zespół prawa filmowego zapewniał obsługę prawną Studia Rewers – producenta filmu “Ziarno prawdy”. Cieszymy się ze mogliśmy brać udział w tym wyjątkowym projekcie.

Zapraszamy do kin!

#film #prawo filmowe #premiera

Chcesz być informowany o najnowszych wpisach na blogu?

  • - Podaj adres e-mail i otrzymuj informację o nowym wpisach na blogu SKP/IPblog prosto na Twoją skrzynkę
  • - Nie będziemy wysłać Ci spamu

Administratorem Twoich danych osobowych jest SKP Ślusarek Kubiak Pieczyk sp.k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ks. Skorupki 5, 00-546 Warszawa.

Szanujemy Twoją prywatność dlatego przekazane nam dane nie będą przetwarzane i udostępniane poza SKP w innych celach niż ujęte w Regulaminie Serwisu. Szczegółowe postanowienia dotyczące naszego IP Bloga, w tym katalog Twoich uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.