Ten blog korzysta z plików cookies na zasadach określonych tutaj
Zamknij
01.02.2015
FILM, MEDIA & GRY

Startujemy!

Witamy na naszym blogu poświęconym prawu własności intelektualnej

Jako prawnicy, którzy na co dzień zajmują się tą dziedziną  prawa wiemy, że jest ona niewyczerpanym źródłem ciekawych zagadnień i problemów.

Na blogu chcemy przedstawiać i komentować te najbardziej interesujące.

Nie zabraknie tu więc zagadnień poświęconych prawom autorskim, prawu prasowemu, prawu własności przemysłowej, prawom nowych technologii, nieuczciwej konkurencji, ale również zagadnień z zakresu ochrony dóbr osobistych.

Mamy przy tym nadzieję, że blog pozwoli choć trochę wyjaśnić wątpliwości, jakie pojawiają się w związku ze stosowaniem przepisów z naszej praktyki.

Ze względu na nasze zawodowe doświadczenia, szczególną uwagę chcemy poświęcić prawnym problemom „ludzi sztuki”, branży kreatywnej i filmowej, produkcji telewizyjnej, wydawniczej, reklamowej i PR oraz e-commerce.

Zachęcamy do komentowania postów i kontaktu z nami.

Startujemy!

#SKP

Chcesz być informowany o najnowszych wpisach na blogu?

  • - Podaj adres e-mail i otrzymuj informację o nowym wpisach na blogu SKP/IPblog prosto na Twoją skrzynkę
  • - Nie będziemy wysłać Ci spamu

Administratorem Twoich danych osobowych jest SKP Ślusarek Kubiak Pieczyk sp.k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ks. Skorupki 5, 00-546 Warszawa.

Szanujemy Twoją prywatność dlatego przekazane nam dane nie będą przetwarzane i udostępniane poza SKP w innych celach niż ujęte w Regulaminie Serwisu. Szczegółowe postanowienia dotyczące naszego IP Bloga, w tym katalog Twoich uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.