Ten blog korzysta z plików cookies na zasadach określonych tutaj
Zamknij
27.09.2016
NEW TECH & INNOWACJE

Fundusz nie taki straszny – „Prawie” wszystko co chcielibyście wiedzieć o inwestycjach typu private equity i venture capital w startupy

Jako że prawnicy działu IP to nie tylko doskonali eksperci, ale również charyzmatyczni mówcy, zorganizowaliśmy dla Państwa cykl szkoleń StartUpownia , podczas których dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem.

Pierwszy z wykładów już za nami. Przed nami kolejny, zatytułowany Fundusz nie taki straszny – „Prawie” wszystko co chcielibyście wiedzieć o inwestycjach typu private equity i venture capital w startupy”. Podzieliliśmy go na dwie części. Na pierwszą zapraszamy już 3 października.

startupszkolenie

Opowiemy o funduszach private equity, m.in. o tym, jakie są korzyści z takiej współpracy, a jakie są jej wady. Podpowiemy, jak prowadzić rozmowy z funduszem, na co się przygotować i na co uważać. Wytłumaczymy Wam czym różni się fundusz private equity od venture capital, jaki jest cel due dillience i jak przebiega proces inwestycyjny oraz czym jest dezinwestycja i prosta spółka akcyjna.

Startujemy 3 października w Business Link PGE Narodowy, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, klatka K4, 1 piętro  punktualnie o 18.00.

Więcej szczegółów dostępnych jest tutaj:

http://www.eventbrite.com/e/fundusz-nie-taki-straszny-prawie-wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-inwestycjach-typu-private-tickets-27566564336

Szczegóły dotyczące drugiej części szkolenia podamy już niebawem. Serdecznie zapraszamy już dziś!

 

#b+r #finansowanie #inwestycje #R&D #SKP

Chcesz być informowany o najnowszych wpisach na blogu?

  • - Podaj adres e-mail i otrzymuj informację o nowym wpisach na blogu SKP/IPblog prosto na Twoją skrzynkę
  • - Nie będziemy wysłać Ci spamu

Administratorem Twoich danych osobowych jest SKP Ślusarek Kubiak Pieczyk sp.k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ks. Skorupki 5, 00-546 Warszawa.

Szanujemy Twoją prywatność dlatego przekazane nam dane nie będą przetwarzane i udostępniane poza SKP w innych celach niż ujęte w Regulaminie Serwisu. Szczegółowe postanowienia dotyczące naszego IP Bloga, w tym katalog Twoich uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.